Opanuj stres! Wystąpienia publiczne – szkolenie

Wystąpienia przed publiką to rzecz, z którą każdy miał dokonać przynajmniej jeden raz w całym życiu. Z wystąpieniami publicznymi spotykamy się już w szkolnych murach, które silą się by wdrożyć uczniów do dorosłego życia. Mimo wszystko to, czego wyuczymy się w wieku młodzieńczym nie wystarcza, aby sprostać temu.

Onieśmielenie przed wystąpieniem niekiedy dopinguje, jednakże częstokroć mnoży trudności lub wręcz wyklucza wystąpienie. Wielu łapie dosyć często taki stres, że mimo nawet sumiennego przysposobienia nie są w stanie stanąć przed publiką i zacząć przemówienie.

W większości zawodów w naszych czasach dominują wystąpienia publiczne. Szkolenie z kontaktu z publiką zademonstruje ci, jak ujarzmić niepokój. Trema przed występem wywołuje spieszny dech, mętną orację, gubienie sekwencji ustępów itd. Strach niejednokrotnie daje znać o sobie poprzez dolegliwości cielesne – ból brzucha, ból głowy, itp.

Istnieją jednakże metody, które udoskonalają umiejętności opanowania lęku. Nasze metody umożliwią stricte wszystkim przerodzić się w doskonałego mówcę. Biegłość występowania przed publiką będzie przydatna dla każdego z osobna – bez znaczenia w jakiej dziedzinie pracuje. Czy jesteś dyrektorem, coachem, lekarzem, czy akwizytorem.

Zapraszamy na organizowane przez grupę-kreatywną szkolenia otwarte – na których nauczymy cię, w jaki sposób przed każdym wystąpieniem opanować tremę .

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s