Szkolenia dla handlowców – czy przydadzą się Twojej firmie?

No właśnie post ten będzie odpowiedzią na tak ważne pytanie – czy szkolić handlowców? Odpowiedź jest prosta oczywiście, że TAK! Bo to dzięki handlowcom pozyskujemy klientów i mamy obroty.

Powinniśmy się raczej zastanawiać nad tym jakie szkolenia wybrać, jak często szkolić pracowników, których pracowników szkolić i jak dobrać odpowiednie szkolenia.

Jeżeli posiadamy ambitnych pracowników, którzy lubią się uczyć, bardzo się starają, chętnie słuchają i przyjmują porady to koniecznie powinniśmy zapewnić im odpowiedni rozwój. Pracownik, który może podejmować nowe wyzwania i uzyskuje wsparcie będzie lojalny i postara się odwdzięczyć za otrzymaną pomoc. Warto inwestować w rozwój naszych pracowników bo to oni wprawiają firmę w ruch i codziennie pracują aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Dobierajmy szkolenia dostosowane do naszych potrzeb, przykładowo na rynku znajdziemy wiele szkoleń biznesowych warto jednak zwrócić uwagę, że są to szkolenia bardzo ogólne, zastanówmy się czego my potrzebujemy czy powinny być to szkolenia dla handlowców B2B, a może szkolenie z telesprzedaży, jeśli zawęzimy obszar wiedzy pracownik będzie w stanie przyswoić więcej informacji, które na pewno przydadzą się podczas jego pracy. Handlowcy mają bezpośredni kontakt z klientem, to poprzez rozmowę przedstawiają firmę, a klienci wyrabiają sobie opinie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s